Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  1. Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  2. Uncategorized @lv
  3. Mūsu Adventes laiks ….

Mūsu Adventes laiks ….

Iestādes pagalmā ir sarūpēts lielais adventes vainags un katra grupa  no lielā vainaga sveču liesmiņām iedegs savā grupas vainagā…

 

Četras Adventa nedēļas – četras Adventa sveces, tie ir četri pakāpieni ceļā uz Ziemassvētkiem.  Katru sveci aizdegsim ar savu sirds liesmu.

Varbūt tā pirmā svece, lai deg par tiem vientuļajiem, nabadzīgajiem un slimajiem, no kuriem pasaule novērsusi vaigu.

Otro sveci otrā Adventes svētdienā aizdegsim par tiem, kurus mēs mīlam. Adventa laiks jāpavada dziļās pārdomās, tas ir laiks, kad katram pašam sevī jānožēlo savi nerātnie darbi un jāpiedod visiem vienādi – gan pāridarītājiem, gan tiem, uz kuriem dusmojamies.

Trešajā Adventes svētdiena ļausim liesmot vēl vienai svecītei, lai, apcerot savu dzīvi, izlūgtos piedošanu savai māmiņai un tētim, brālim un māsai, vīram un sievai… visiem sirds tuviem cilvēkiem. Piedošanu par to, ka ikdienas steigā nereti atgrūžam un aizvainojam garāmgājējus.

Ceturtajā Adventes svētdienā sveces liesma, lai sniedz pārdomu laiku sev. Lai ļauj pārdomāt, kā izrotāt māju, sagatavot sirsnīgus apsveikumus un jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem. Izbaudīsim šo kluso pirmssvētku laiku, un Ziemassvētku brīnums būs sagaidīts!