Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  1. Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  2. Uncategorized @lv
  3. CIEMOJĀS LATVIJĀ

CIEMOJĀS LATVIJĀ

Mūsu iestādē laikā no 07.06.2017. līdz 11.06.2017. notika Erasmus+ C.L.E.V.E.R. projecta “Children Learn English Very Easily and Rejoice” 2.koordinātoru tikšanās. Šoreiz mēs bijām uzņemošā valsts.

Projektā ir iesaistīti 9 Eiropas valstu partneri un projekts paredz pieredzes apmaiņu starp projekta partneriem un bērniem mācīt angļu valodu viegli un ar prieku, kā arī iepazīstināt ar partnervalstu kultūru un tradīcijām dažādās jomās. Atkaltikšanās ar projekta dalībvalstu partneriem no Polijas, Spānijas, Slovēnijas, Itālijas, Rumānijas, Turcijas, Lietuvas, Portugāles ar kuriem jau esam sadraudzējušies un tikušies iepriekšējās vizītēs.  Tikšanās Latvijā bija sirsnīga un jauka.  Katra tikšanās diena bija piesātināta ar projekta aktivitātēm. Pateicoties Erasmus programmas atbalstītajam projektam “C.L.E.V.E.R” Daugavpils 13.bērnudārza audzēkņi jau veselu gadu apgūst angļu valodu. No trīs gadu vecuma viņi mācās dziedāt un iet rotaļās angļu valodā. Projekta dalībniekus iestādē sveica bērni ar projekta dziesmu angļu valodā un rādīja savas zināšanas angļu valodas apguvē. Bērni sniedza teatralizētu uzvedumu, angļu valodā, par pūces OLI (kas ir projekta simbols) ceļojumu pasaku grāmatā. Pūce ar bērniem izpildīja dažadus uzdevumus, lai atgūtu nejaukā kāpura sagrauztās pasakas. Itālijā bija jācep pica, Turcijā rotaļlietu tirgū jāsameklē pazudušās grāmatas u.c.

Vizītes laikā notika arī partnervalstu dalībnieku, turpmākā darba plāna saskaņošana, iepazīšanās ar pirmsskolas iestādi, Projekta dalībnieki baudīja mūsu daudznacionālās pilsētas svētkus un tradicionālos ēdienus.

Tikšanās laikā bija brīnīšķīga iespēja iepazīties ar projekta partneriem, iespēja pilnveidot  angļu valodas zināšanas, mācīties plānot un īstenot projekta aktivitātes.