Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  1. Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  2. Uncategorized @lv
  3. PROJEKTA NOSLĒGUMS

PROJEKTA NOSLĒGUMS

Daugavpils pilsētas 13. pirmsskolas izglītības iestāde jau divus gadus darbojas Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās partnerības projektā “E.U.R.O.P.E. – European Union Regions in Our Children’s Eyes (Eiropas  Savienības Reģioni mūsu bērnu acīm) ”  projektā. Cik ātri steidzas laiks, un jau 18. jūnijā, tika organizēts  projekta noslēguma pasākums.

Bērni kopā ar projekta lellēm Euro un Opu, ar baloniem un karodziņiem rokās, māja atvadas jau par draugiem kļuvušajiem partnervalstu Itālijas, Spānijas, Austrijas, Grieķijas, Bulgārijas, Polijas, Rumānijas, Ungārijas, Turcijas bērniem un skolotājiem. Atcerējās šos interesanto laiku, kurš bija piedzīvojumu, interesantu darbu un aizraujošu pasākumu pilns. Projektā bērni mācījās un izzināja citus ES reģionus to nacionālās īpatnības- ģeogrāfiju, ēdienus, dejas, kultūru, simbolus u.c.

Šie gaišie un priecīgie kopā būšanas mirkļi sniedza laimes sajūtu mums visiem.Ir patīkami redzēt smaidošas sejas un piepildīt dienu patīkamām emocijām!

Paldies visiem par atsaucību un sadarbību!