Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  1. Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestāde
  2. Pasākumi
  3. “SAULES ZAĶIM” 5. DZIMŠANAS DIENA

“SAULES ZAĶIM” 5. DZIMŠANAS DIENA

Svētki ir domāti tam, lai mēs varētu atpūsties no ikdienas rutīnas, kopā ar saviem mīļajiem jauki pavadītu laiku un iegūtu jaunus iespaidus un emocijas. Visa gada garumā ir tik daudz dažādu svētku, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir dzimšanas diena. Šajā dienā īpašs jūtas ikviens.

Saposušies, nedaudz satraukti, bet priecīgi, lielie un  mazie saules zaķēni 23.septembrī svinēja mūsu iestādes 5.dzimšanas dienu. Visskaistākās un gaidītākās dzimšanas dienas svinības ir bērnībā. Jautras rotaļas, draugi, svinību galds, pārsteigumi, dāvanas, smaidi un bezgala patīkamas emocijas! To visi bērni mirdzošām acīm gaida piepildāmies savā īpašajā dienā.

Arī mēs lielie saules zaķi centāmies mūsu iestādē, kuras nosaukums ir “Saules zaķis”, radīt svētkus. Gatavojoties šiem svētkiem, aicinājām bērniem gatavot apsveikumus un dāvanas Saules zaķim un veltīt kādu skaistu vēlējumu. Pienākot svētku dienai notika skaistas un jautras Saules zaķa dzimšanas diens svinības, kurās viņš tika godāts, apsveikts, izdancināts, aicināts rotaļās, lolots  un cienāts ar svētku kliņģeri.  Bērni kopā ar skolotājām  bija ļoti centušies. Liels paldies vecākiem un DPIP pārstāvjiem par sirsnīgajiem apsveikumiem  un labajiem vārdiem.

Mēs bērnudārzā patiesi jūtamies kā mājās un vēlamies, lai arī mūsu audzēkņiem bērnudārzs ir kā otrās mājas, kur pavadītais laiks paliek atmiņā.